Nagy választék, segítőkész eladók, illetve hozzáértőek is. Gyors munka.
Nem tapasztaltam semmi rosszat én, illetve ismerősem se. Amit megcsináltak, az 1-2 év után is jó volt. Hidraulikus fékekkel nem igazán foglalkoznak.
06 (72) 332-706
Nagy választék, segítőkész eladók, illetve hozzáértőek is. Gyors munka.
Nem tapasztaltam semmi rosszat én, illetve ismerősem se. Amit megcsináltak, az 1-2 év után is jó volt. Hidraulikus fékekkel nem igazán foglalkoznak.
"nagy papa műhely" Imádok be menni,a biciklimet is korrekten tudjak szervizelni
örülnék ha teleszkop szervizt is vállalnának:)
szeretek idejárni, jók az árak, nem rádumálosak, ha nincs akkor is lessz szlogen
Mindenkinek ajánlom szuper légkör segitőkészek
Az árak elfogathatóak, csúcs szezonban kívül kimondottan kedvesek és segítő készek. Általában mindenből van raktáron de lehet náluk rendelni és ha még sem tetszik nem kell megvenni. Vannak használt kerékpárok is, így jó áron lehet "jobb" kerékpárhoz jutni. Szerviz jó és megbízható. A bolt közel a belvároshoz jó nyitva tartással és ingyen parkolóval rendelkezik.
Csúcs szezonban hamar leráznak, de ez valami szinten érthető. Kevés a felső kategoriás kerékpár.
Több kerékpárt is vásároltam náluk nem volt rá panaszom.
Mindenkinek ajánlom elsőre ide benézni és ha itt nem találja meg a számítását akkor lehet tovább menni.
Olcsó. Rendesek, barátságosak, segítőkészek az eladók, szervizesek. Több eladó és szervizes van, nem kellett eddig sokat várni, általában nem csinálják meg azonnal, inkább egy- két napot várni kellett. Ha tanácsot kérek, válaszolnak és tájékoztatnak a lehetőségekről. Sőt, a szervizben, amikor azt mondtam nem tudok várni (láncszakadás) akkor rögtön megcsinálták a problémát a biciklin. Amit eddig vásároltam, lámpa, gumi, kosár, több árucikkből tudtam választani. A bolt a városközpont közelében van.
Egy hátránya, hogy a város felől egyirányú, szabályosan csak kerülővel megközelíthető.
Általában olcsóbb volt, mint a többi, ahol jártam.
-Kedvező ár
-Hozzáértő személyzet
-Frekventált helyen
-Kereslet/kínálat kb.megfelelő
-Néhai mogorva eladói viselkedés
Gyerekkorom óta (20éve) idejárunk.Nekem a régebbi bolt sokkal jobban tetszett és barátságosabb volt :)
- Kedves, segítőkész kiszolgálás
- Jó árak
- Használt alkatrészek, kerékpárok is vannak, volt hogy be is tudtam számoltatni olyan alkatrészt ami nekem már nem kellett
- Az alkatrészek az átlagos igényekhez vannak igazítva, a legújabb alkatrészek leginkább rendelésre vannak csak
- vásároltam már használt kerékpárt, ami hibát találtam rajta azt rögtön javították, kaptam hozzá új tárcsafékbetétet is
- én úgy vettem észre hogy arra törekednek hogy olyan üzletet kössenek amivel mindenki jól jár, abszolút rugalmasak, beszámítás, alkudozás belefér
- leginkább váltóállításra viszem a bringákat, azokat eddig kifogástalanul elvégezték
- a bolt célcsoportja valóban az átlag kerékpáros, de ehhez mértek az árak is
- ajánlom mindenkinek!
alacsony árak
szakértelem
nehéz problémákra is megoldás
használt/bontott/bizományi alkatrészek is kaphatók
jó árú használt biciklik
új "trendi" dolgok lassan érnek el hozzájuk
új szériákból gyakran szűkebb választék
extrém cuccokból kisebb kínálat
Pécsett a legkedveltebb bringaboltom. Lehetetlen problémákra is kitalálnak valamit, szerintem az egyik legjobb szerviz. Nagy szakértelem jó humor. Kiváló ajánlataik vannak használt bringából igazi ár érték gyöngyszemek foghatóak ki. Kínálatuk lefedi az országúti és és hegyikerékpárokat, a gyerek bringákat és családi kiegészítőket, emellett található némi extrémebb kerékpáros holmi is. újabb (idei tavalyi) szériákból nem mindig van készletük, a rendelés mint minden bringaboltnál nem szuperbiztos opció.
Ha kell jó áron egy bringa közlekedésre, erdei vagy országúti sportra.
Update: befejeztem ezzel a szervizzel. Már a Neuzer-t se hordom ide, nem hogy ennél értékesebb gépeket. Kisebb felújítás után - két új kerék, új lánc, sor - megbízva a szervizben 1 évre rá otthon karbantartásnál derült ki, hogy első kerékben hiányzik 1-1 csapágygolyó oldalanként, zsír is kevés és még beállítva se volt rendesen a kónusz. Hátsó kerék szerencsére nem szenvedett hiányosságokat, de beállítva az se volt rendesen.
Gyorszáras agy csapágyhézag csak a vázból kivéve tűnt megfelelőnek. (Talán nem tudják, h ha a kónusz éppen megfelelő kivéve, akkor a gyorszár miatt be fog rágódni??)
A szerviz sokadszor hozott szégyent magára, kizárólag vásárlás céljából térnék be legközelebb.
Az eladói részleggel elégedett vagyok, segítőkészek minden téren, bár a humoruk kicsit visszafogottan sajátos, néha nem tudom, ogy ugratnak, vagy komolyan beszélnek. :)
A szervízzel eddig még csak kevés jó tapasztalatom van, másodjára vittem már be a gépem szezon elején nagygenerálra (főleg centír miatt és ha már bent van, akkor már miért is ne nézessem át velük a fontosabb dolgokat alapon). Eddig még egyszer sem végeztek tökéletes munkát, legalábbis nem olyat, amit elvárnék. Figyelmetlenek, nem végeznek el minden feladatot, amikkel megbíztam; trükköznek, elspórolják a munkát; eddig mindkét alkalommal külön kértem, hogy ha a szerelő keze alá kerül a bringa és átnézte, akkor hívjon fel telefonon a részletekért, ehhez képest basznak felhívni. Akkor szembesülök vele, hogy mit csináltak, vagy mit nem csináltak, mikor érte megyek.
Most legutóbb nekem kellett elmagyarázni, hogy mégis mit értek én az alatt, mikor azt mondom "nagy generál". :P
Szumma szummarum a bringát eddig még egyszer sem úgy kaptam vissza, ahogy elvártam volna.
Sőt, most legutóbb a kormány csapágy kontra anyáját rosszul szerelték, nekem meg letört a helyéről pár nappal később, de mivel közlekedek a bringával, így szükségem volt rá, így mivel nem azonnal vettem ezt észre, megsérült a szerkezet, vagy a kilazult csapágy deformálódott, vagy a vázam. >:(
Annyi azért előnyükre legyen írva, hogy visszavittem és egy szó nélkül kisegítettek, de a szerelőnek még másodszor sem sikerült beállítani, nekem kellett később újra meghúzni. [....]
Átlag ember átlagos kerékpárját nyugodt szívvel hordhatja hozzájuk, teljes körű kiszolgálást fog kapni. Ha laikus, akkor bátran kérdezhet, segíteni fognak neki.
A célspecifikus igényekre kevésbé vannak felkészülve szerintem, jobban jársz, ha a sport gépedet magad szervizeled szívvel-lélekkel és webshop-ból rendelsz hozzá alkatrészt. Legalábbis, ha nem elégedsz meg bármivel, hanem konkrétan tudod mire van szükséged.
Én úgy vettem észre, hogy inkább családi igényekre van szabva mind az árukészlet, mind a szolgáltatás. A komolyabb területekkel éppen csak érintőlegesen foglalkoznak. Bár lehet rosszul látom.
Szerettem volna esélyt adni a boltnak, de csak további rossz tapasztalatokról tudok beszámolni. Elhiszem, hogy másnak van jó tapasztalata, de sajnos az én oldalamról egyértelműen negatív. Ettől nem gondolom hogy kevésbé hasznos a vélemény.
Az árak kedvezőek, nem a legolcsóbb a környéken, de megfelelőnek értékelem.
A kiszolgálás humoros (főleg, ha a főnök áll a pultban) és szakszerű.
Az árukészlet sokrétű, mindenből van választék.
Még nem rendeltem tőlük semmit, abból válogattam, ami volt... így nem tudom, rendelés esetén mire számíthat az ember.
A szervíz szolgáltatásait még nem vettem igénybe, mivel magam szervízelem a bringám, de 5 csillagot adok nekik mégis, mert apró-cseprő alkatrészeket ingyen adnak az elfekvőből, ami nagy segítség lehet szorult helyzetben...
A megközelíthetőség elsőrangú, nagy ingyenes parkoló van ahhoz képest, hogy a városközpontban található. Kerékpárt tárolni és lezárni is lehet közvetlenül a bejárat előtt.
Összességében jó kis bolt, gyakran benézek hozzájuk.
Nem tudok most hirtelen,
Aki a városközpontban lakik, azoknak ajánlot hely.
Hobby, Profi, érdemes benézni.
Jól megközelithető helyen van, elég nagy a választék, bár nincs minden de ha valami nincs akkor megrendelik és pár napon bellül meg is érkezik.
Nekem pl nem vállalták a kerék befűzést mert fekete küllővel kértem és nem volt nekik ilyen és rendelni se akartak :/ Ezen kívül nem volt rossz tapasztalatom.
Az árak elég magassak, és a munkaköltésg se olcsó.
Termékeki nagyrésze megbízható minőséggel és kedvező áron kapható.
Szerviz részlegen rendszeresen munka folyik, közvetetten tapasztaltam hogy munkájuk megbízható és gyors (már ha nincsennek tele munkával).
Árukészletben mindig megtalálom amit keresek.
Egy szó mint száz ha bármi bringás problémám van oda megyek először.
Bmx és Dirt/Free ride kategóriában általában kevés bringa van vagy nincs is.
Mindenkinek ajánlom, az alkatrészek/tartozékok nagy választéka található és az áruk is kedvező!
Könnyen megközelíthető. Szívélyes kiszolgálás. Bőséges választék, eddig mindent megkaptam, amit kértem. Elfogadható árak.
Általában több vásárló is van a boltban, ami a boltnak természetesen jó, de így szinte mindig várakozni kell.
A bolt megközelíthetősége kerékpárral is egyszerű. A termékek árai korrektek, nincsenek elszállva. A kiszolgálás gyors, a dolgozók segítőkészek, és barátságosak.
Nem tapasztalatam, még semmi komoly hátrányt, amit felróhatnék az üzletnek. Amint írtam, minden könnyedén, gördülékenyen megy, ami ugye alapvető egy kerékpár szaküzletben? :)
Mindenkinek bátran ajánlom!