Bolt.Ha sürgősen kell valami talán épp találsz megrendelés nélkül.
Maximalizált árak,gyenge szerviz,a "bikefitting"-ről már nem is beszélve....
Ha nincs más alternativa,mert nem szeretsz webshopban vásárolni.
Bolt.Ha sürgősen kell valami talán épp találsz megrendelés nélkül.
Maximalizált árak,gyenge szerviz,a "bikefitting"-ről már nem is beszélve....
Ha nincs más alternativa,mert nem szeretsz webshopban vásárolni.
Nagy választék, jó megközelíthetőség, tiszta és rendezett bolt.
Húzós árak, viszont ezért általában minőséget kapsz, de ha például rosszul választasz rövidnadrágot, akkor 30+ ezerért csak olyat kapsz, amivel legfeljebb 2 órát tudsz tekerni. Ugyanez a Decathlon-ban 10e alatt van. A többit lásd lejjebb!
A honlapon feltüntetett raktárkészlet és leárazások sokszor köszönőviszonyban sincsenek a valósággal, emiatt az ott vásárolt kézi pumpán buktam pár ezer forintot. A hosszú hétvége miatt ma nem nyitottak ki és ezt sem a weblapjukon, sem pedig a bolt bejáratára kiírva nem tudatták a vevőkkel, hadd várjon hiába a marhája (Már elnézést!). Őszintén szólva nagyon örülök annak hogy nem itt vettem meg a gravel bicómat, mivel egy páran a szervizelés minőségét is kifogásolták. Úgy tűnik hogy túlságosan is jól fut a szekerük, ha ilyet megengednek maguknak. Én is foglalkozom ügyfelekkel, de ennél sokkal enyhébb "bűnt" sem követnék el velük szemben, pedig messze nem csak ez az egyedüli dolog, mellyel nap mint nap foglalkoznom kell.
Ha annyira sok pénzed van hogy mindez már nem számít, akkor szerezd be onnét a cuccod és ott is szereltesd a bringádat! Én akkor sem mennék oda!
elfogadható árak
nagy választék, több típusú és méretű bringa kipróbálható
mindenféle kiegészítő, ruházat megvehető egy helyen
normális kiszolgálás
lehetett alkudni :)
talán a web
Korábban egy 26”-os Merida Matts bringám volt, de szerettem volna továbblépni, és egy 29”-re váltani. Egy barátom ajánlotta, hogy nagy a választék, több típust is tudnak kínálni, és így az árban, méretben, ízlésben a nekem legmegfelelőbb bringát biztosan megtalálom.
Azt hiszem a tulaj sráccal sikerült összefutnom, készséges és segítőkész volt, végig vitt a bolton, felmérte az igényeimet és megmutatta azoknak mely bringák felelnek meg a leginkább, miből választhatok.
Végül egy Specialized mellett döntöttem, ami a kiválasztott méretben, színben nem volt éppen raktáron, de azt mondta 1 hét alatt behozzák. A következő hétre meg is jött, hívtak telefonon. Végül is a kiegészítőket (bukót, kulacsot, kulacstartót, és km órát, nyeregtáskát) is ott vettem, így még kedvezményt is kaptam.
Ja, igen. Jeleztem, hogy mivel nem rendszeresen tekerek, a nyereggel mindig gondom van. Ő ajánlott egy Selle SMP nyerget, ami nem volt éppen olcsó, de azóta is imádom, és a legjobb döntés volt.
vannak női bringás termékek, és nem csak profiknak
nagy választék
mindenféle kiegészítő kapható a városi bringásoknak is
segítettek felszerelni a szép új táskám! ☺
nincs
Biciklis táskát kerestem. A vásárlásban és a táska felszerelésében is segítőkész volt az eladó srác. :) és a táska nagyon durván szuper jól üzemel ,..... azóta is használom. :)
bőséges árukínálat bringákból, ruházatból, kiegészítőkből
közepes árfekvés
vannak, és jók az akciós ajánlatok
korrekt kiszolgálás
könnyű megközelíthetőség, parkolás
van bringatároló
a website nem pontos, fejlesztésre szorul, de ezt jelzik is, hogy telefonos egyeztetés szükséges.
2017 tavasszal vettem itt egy NAGYON akciós „kifutó” Merida Big Nine carbon 1200-D 29” bringát közel féláron, 349.900 Ft-ért. A web site-on találtam az akciós gépek között. Először azt hittem elírás, de telefonos érdeklődésemre jelezték, hogy nem elírás, megvan, hibátlan, ha kell félre teszik, mehetek érte. 2 órán belül ott voltam, és valóban a gép hibátlan volt, méret ellenőrzés, L-es, 19” váz volt, pont optimális. Megtörtént a beállítás és vihettem is. Még egy után állítást is felajánlottak, amit végül is nem vettem igénybe. Szép nagy bolt, korrekt széles árukínálattal.
Azóta is imádom a gépet! J
-Nagy választék, segítőkész személyzet
-Könnyen megközelíthető
-Drága
-Sokszor nincs olyan termék, amire szükségem lenne
-A szerviz lassú, nem volt szerszámuk, és alkatrész hozzá (1 hét várakozás, még egy hét "szerelés")
(Előző véleményben olvastam, hogy valakinek azt mondták, hogy nincs is hozzá szerszám. Ha milliós géphez sincs, akkor kérdezem én, mihez van?! Nem agyműtétet kellett végezni, hanem a küllőket meghúzni, és csapágyat cserélni a hátsó kerékben.Ez tartott egy hétig. Küllőfeszesség mérő gép persze van.)
-Nem értesítettek a folyamat helyzetéről egy hét után sem, mikor telefonáltam, azt mondták, aznap kész is lesz. Zárás előtt sem volt kész, még szét volt szedve, azt mondták holnap lesz alkatrész hozzá.
-Webshop nincs.
Másik kerékpárszervizben sokkal gördülékenyebben és nagyobb szakértelemmel foglalkoznak a bicajokkal. Minden problémámat megoldják, itt nem ezt tapasztaltam.
:/
A bolt nagy és tényleg szép. Az előnyöknek itt vége is van... milliós bringák a csoró telepi srácoknak....
Nagyon nem naprakész a netesbolt és a valódi készlet viszonya.
nagy reklám csindradatta, mez akció stb... neren keresztül kosárba tertem vagy tíz mezt, kb 60-70 ezer ft körül. Értesítés napokig semmi... odamegyek, mutatom a rendelést. Válasz: ó, az nem úgy van ahogy a neten... nem frissítjük a készletet sose! Wáddáfákk? Akkó mi a búbánatos náthás péklapátér van nektek webshop?
Vagy lusták vagy amatőrök...
tök feleslegesen webshoppingolni, utána értemenni és pofáraesni. Arra qrva jó...
Nem múzeumot kell nyitni, hanem frissíteni a készletet ombre!
Nincs
Udvariatlan eladó! Lekezelő modor!
Biztos nem tetszett neki hogy karácsony utáni napon mentem az üzletbe érdeklődni hogy a pár éve nem használt biciklimet rendbe rakassam. Azt mondta : Ó ez már olyan régi kerékpár nincs hozzá alkatrész de még lehet szerszámuk sem! Menjek máshova! Van itt nem messze egy pincében valami szerviz. Ott talán megcsinálják még! Hát az nem volt akkor nyitva de elmentem egy másik szervizbe! Ott kedvesek voltak megcsinálták a nagy generált néhány kiegészítőt is felszereltettem. Elköltöttem több mint harminc ezret de kész lett a bicó. Lehet hogy ilyen márkát nem javítanak, de akkor azt kellet volna mondani, hogy itt más márkájú bicikliket javítanak! Nem az én kerékpáromat kellet volna ócsárolni hogy túl régi! De szerintem nem annyira régi hogy már szerszámuk sincs hozzá! Egy összteleszkópos kerékpárról van szó. Nem rozsdás megkímélt állapotú. Szerintem szép lett az új kiegészítőkkel. Szóval én így jártam ebben az üzletben. Biztos nem fogok többet oda menni! Megyek oda ahol kedvesek és segítőkészek velem.
Semmire
Nagy a választék!
Gyors szerviz!
Nagyon kedves, hozzáértő kiszolgálás.
Közepes árak!
Defekt miatt mentem be, gyorsan olcsón elláttak, közben körbe vezettek.
Később ott próbáltam sisakokat, mert sokféle van, sok jó megfontolandó tanácsokkal, csinos eladóval.
Bő kínálat, ruha/sisak próba miatt. Defekt mentesítés!
Átlag normális árak!
Segítőkész, korrekt, türelmes kiszolgálás!
Bőséges kínálat!
Könnyen megközelíthető jó helyen van.
Bringa tároló van, de akár a boltba is leviheted a kerékpárod.
Webshop lehetne mindig naprakész!
Nagyon korrekt a magamfajta koca bringásnak is tisztességes kiszolgálás.
Nem néznek hülyének mert nem értesz hozzá. Hanem elmagyarázzák ha kérdezel!
Kérés nélkül ajánlás a bringa ülés beállítására amit én a magam módján állítottam csak be, de észrevették és segítettek a pontos beállításban.
Engem bizttos a visszatérő vevőik között tudhatnak!
Bárkinek, bármire. Alkatrész beszerzés, szervíz mindenben segítség ami kerékpár!
A szervizt vettem igénybe.
-hétvégén is nyitva van
-könnyen megközelíthető
-a semmilyen kitámasztóval nem kompatibilis bringámra ráapplikáltak (igaz sufni megoldással) egy kitámasztót
-nem készült el a biciklim az ígért időpontban
-az ígérettel ellentétben nem értesítettek a kerékpár elkészülttéről
-a kért dolgot csak részben végezték el
-drága
2-3 éve tavasszal vittem a bringám a szervizbe, hogy nézzék át, és rakjanak fel egy kitámasztót rá. Mondták, hogy el tudják vállalni, de sok munkájuk van, ezért csak egy hét múlva lesz készen. Mivel az egy hét belefért, ott hagytam a bringám. Egy hét múlva még mindig semmi értesítést nem kaptam a megbeszéltek ellenére. Felhívtam őket, azt mondták, 3 nap múlva kész lesz, majd szólnak. 3 nap múlva ismét telefonáltam, mert értesítést nem kaptam, kiderült, hogy még hozzá sem nyúltak. Mondtam, hogy akkor elhoznám, mert már lassan 2 hete van ott a kerékpárom, majd megcsináltatom máshol. Ismét néhány nap haladékot kértek. Nagy nehezen, 2 hét alatt elkészült, bár a kért nagy generál elmaradt, igaz fizetni is csak az elvégzett munkáért kellett.
Tudom, hogy tavasszal sok a munka, de ne vállaljanak be olyat, amit nem tudnak teljesíteni, ha pedig mégsem lesz kész egy bringa az ígért időre, akkor értesítsenek erről.
Szervizre nem.
Lehet SZÉP kártyával fizetni
- Sietős vagy tapasztalatlan kiszolgálás
- Kértem, hogy a szerviz végén tegyen defektgátlót a gumiba, de nem tett. Mondjuk az árát legalább nem számolta fel az el nem végzett munkának.
- Állítólag centírozott, el is kérte az árat, de nem látszik a munka eredménye
- Üzembe helyezésre vittem egy biciklit, de a kicsomagoláson kívül, nem sok mindent csinálhattak vele. Mikor elhoztam, már a Hősök teréről vissza kellett fordulnom, mert a kormányrúd csavarját elfelejtették meghúzni. Itthon kiderült, hogy szerencsém volt, hogy hazajutottam, mert a többivel se végeztek alapos munkát.
- A hátsó kerekem ferdén állt a villában, nem vették észre, más boltban javították meg.
- Kértem, hogy nézzék át, van-e rajta valami, ami nem jó minőségű és cserélni kell. Átnézték, de szerintük nem volt probléma egy alkatrésszel se. Pár nappal később kiderült, hogy volt. Ha a pedálomat rendesen meghúzták volna, látták volna, hogy elég nagy a gáz. Máshol kicserélték a gyenge alkatrészt.
SZÉP kártyás alkatrész vásárlás
- segítőkészek
- nagy áruválaszték
- szépkártyázási lehetőség (így számomra az árak kevésbé mérvadóak)
Nem tapasztaltam.
A napokban vettem náluk egy sisakot (szépkártya fogyasztás céllal, plussz amúgy is cserélni akartam). Pár nappal korábban felhítam őket, hogy van e nekik (xy típus méret, szín stb) készleten, mert nem szerettem volna potyára felmenni. Mondták, hogy van de már csak 1 db. Mielőtt kérhettem volna, rávágták, hogy szívesen félreteszik ha gondolom. Ez már látatlanban plussz pont! Fel is mentem érte, ahogy ígértem. Ott is pozitív élmény. A boltba belépve igényesség és nagy választék fogadott. Nagyon segítőkészek voltak, minden kérdésemre válaszoltak, nem flegmáztak. Pedig nem hagytam ott milliókat, hanem csak egy sisakot vettem. Egyszóval minden rendben volt.
A szervíz szolgáltatásukat nem ismerem, így arról nem tudok nyilatkozni.
alkatrészek és kiegészítők vásárlására.
Bikemag aprón láttam, hogy féláron van a nagy szerviz, úgyhogy le is csaptam az alkalomra és elvittem az országútim! Írtam még egy külön listát is, hogy mit nézzenek/csináljanak meg rajta.Keddenvittem be, péntekre beszéltük meg, hogy addigra kész, kaptam is az SMS kb. délben, hogy mehetek érte, ami tetszett, hogy az SMS-ben is írták, hogy mennyibe került a művelet. Nagyon alaposan meg lett csinálva, még a vezetékes km órámat is becsülettel visszatekergették ahogy én megcsináltam (sőt még talán jobban is :) ) Elmondták, hogy mit csináltak rajta, bár a blokk nem tételes, de engem nem zavar, annak is örültem, hogy elmondják, nem sok helyen szokás.
Összesen 11000 forint volt, ebbe benne van a teljes szerviz (zsírozások, centrír, váltó- és fékbeállítás, alkatrészek tisztítása), új patentszem, fékbowdenezés.
Az nincs.
Az van bőven.
A történet a következő: Páromnak választottunk ebben az üzletben egy országúti kerékpárt, ezzel nem is volt gond. Később egyedül ment el a kerékpárt átvenni, én sajnos dolgoztam. Miután hazaértem, kíváncsiságból átnéztem a bringát, és egyből felment bennem a 'pumpa'. A bringa nem volt menetkész állapotban, csak tessék-lássék módon a dobozból kiszedve összehányta valamelyik kókler 'hozzáértő'.
A hibák: -a kormány nem állt egyenesen
-a villa kotyogott
-a fékek nem voltak központosítva, fékerők gyatrák voltak
-a gumik kb. FÉLIG voltak felfújva!!!
-a láncleesésgátló állandóan hozzáért a lánchoz
-a lánc száraz volt
-a váltók nem voltak beállítva
Páromnak az volt a szerencséje, hogy pedál nélkül adták a bringát, és nem is kértünk hozzá, mert volt itthon, ezért úgy tolta haza. Mivel ez az első koskormányos gépe, garantáltan perec lett volna, főleg a gumik miatt. Úgy döntöttem nem balhézok, és nem visszük vissza a bringát, ( főleg a bizalmat elveszítve ) inkább beállítottam mindent. Eljött a garanciális szerviz ideje, ekkor elpanaszoltam magam, erre a srác mondta hogy ennél a gyereknél ez már a MÁSODIK ilyen eset!!! Remélem hogy azóta kirúgták. De azonban a szervizes is elkövetett egy hibát : az állványba úgy fogatta be a kerékpárt, hogy szépen összecseszte a nyeregcső bilincset. Köszi!!!! Szépen mutat. Ráadásul nem is hagyományos bilincs. Amatőr csapat. Ezek után már biztosan nem megyünk semmiért se ebbe az üzletbe! Egy ilyen bolttól többet várna az ember. Vagy akinek csak 180000 forintos bringája van, nem 1.5 milliós, az már nem is számít??? Nekünk egy ilyen bringa annyit ér, mint másnak a sokkal drágább! Szerencsére nem fogok megijedni, pár bringát már összeraktam, beállítottam magunknak.
Ráadásul drágák az alkatrészek, felszerelések, sok dolgot máshol jóval olcsóbban meg lehet vásárolni.
Úgyhogy: Ezt a boltot nagyon melegen NEM AJÁNLOM!!!!
SEMMIRE!!!!!